Nasze Uczennice i nasi Uczniowie wyróżnieni w II edycji konkursu ,,PRZEMYŚLany pomysł na biznes”.

W dniu 08.12.2023 r. uroczyście została podsumowana II edycja konkursu „PRZEMYŚLany pomysł na biznes”. Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Przemyśla.

Biznes plany były przygotowywane w 2 osobowych zespołach. W ramach konkursu do PARR S.A. wpłynęło 15 biznes planów (w tym aż 9 z naszej szkoły), które zostały ocenione przez powołaną Komisję ekspertów.

Komisja postanowiła wyróżnić za oryginalny pomysł 3 zespoły reprezentujące II LO Przemyśl im. K. Morawskiego w Przemyślu za biznes plany:

  • „Chatki pod Tatarskim Wzgórzem”
  • „Misia Chata”
  • „Łowcy skarbów. Escape Room”

Wyróżnione zespoły otrzymały opaski Smartband XIAOMI Mi Band 8.

Jak twierdzą organizatorzy poziom merytoryczny biznes planów przygotowanych przez uczniów przemyskich szkół był naprawdę imponujący. Wszystkim osobom uczestniczącym w konkursie gratulujemy! Zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów!

Podsumowanie konkursu odbyło się w Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji w Przemyślu, a konkurs „PRZEMYŚLany pomysł na biznes” realizowany jest w ramach projektu pt. „Razem zmieniamy Przemyśl”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 w ramach Programu „Rozwój Lokalny". 

 

Opublikował(a): Rafał Paśko Data publikacji: 16-12-2023 11:42

Na skróty