Erasmus + w II LO - spotkanie promujące program Erasmus dla mlodzieży

19 grudnia odbyły się spotkanie promujące program Erasmus + wśród uczniów II LO. Na spotkaniu  mlodzież mogła się dowiedzieć czym jest program Erasmus+  i jakie możliwości daje przyznana szkole akredytacja.
Porozmawialiśmy o celach jakie chcemy osiągnąć  realizując projekt Erasmus +. Następnie grupa młodzieży, która już brała udział w mobilnościach organizowanych w ramach projektów Erasmus + podzieliła się swoimi doświadczeniami i z entuzjazmem opowiadała o wszystkich działaniach i korzyściach jakie dał im udział w projekcie.
Każda grupa przygotowała ciekawą prezentację z wyjazdów oraz warsztatów, które odbyły się podczas realizacji projektów.
To pierwsze z cyklu spotkań, następne już w styczniu.

Opublikował(a): Ela Podwyszyńska Data publikacji: 02-01-2024 09:10 Modyfikował(a): Ela Podwyszyńska Data modyfikacji: 02-01-2024 09:10