Awans naszych uczniów do części ustnej etapu okręgowego Olimpiady Języka Niemieckiego

Miło nam poinformować, że dwóch naszych uczniów z 2DSD: Kacper Cichocki (2e) oraz Gabriel Zieliński (2f) osiągnęło wysoki wynik w części pisemnej etapu okręgowego Olimpiady Języka Niemieckiego i zostało zakwalifikowanych do części ustnej, która odbędzie się 10.02.2024r. na Uniwersytecie Rzeszowskim w Katedrze Filologii Germańskiej.

Gratulujemy serdecznie!

Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia podczas zmagań w części ustnej, gdzie chłopcy zmierzą się z zagadnieniami z literatury, historii, realio- i kulturoznawstwa krajów niemieckiego obszaru językowego.

Opublikował(a): Rafał Paśko Data publikacji: 08-02-2024 10:33 Modyfikował(a): Rafał Paśko Data modyfikacji: 08-02-2024 10:34