Do matury 100 dni!

W dniu 28.01.2024 r. odbył się bal studniówkowy przemyskiej Morawy. Bal, na który z niecierpliwością i pewnym podekscytowaniem czwartoklasiści czekali od samego początku roku szkolnego.

Na miejsce, w którym chcieliśmy uczcić symboliczne 100 dni do matury, wybraliśmy Hotel Łańcut - w pięknie przystrojonej sali zebraliśmy się razem z zaproszonymi gośćmi, aby wspólnie świętować tę wyjątkową i jedyną w życiu okazję.  Hotel Łańcut nie zawiódł naszych oczekiwań - wspaniale przygotowane i podane pyszne potrawy, miła i pomocna obsługa, cudny wystrój sali i pięknie nakryte stoły - już na samym początku poczuliśmy, że nasz bal będzie  wyjątkowy.

Przed rozpoczęciem imprezy zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia - za kilka lat będziemy z łezką w oku wspominać te niezapomniane chwile.

Część oficjalna studniówki  rozpoczęła się  o godzinie 19.00 -  do wszystkich zebranych zwrócił się  p. Hubert Rajek ze Studia Tańca Caliente, który przywitał serdecznie p. wicedyrektor  Agatę Trzpis, wychowawców klas maturalnych, naszych nauczycieli oraz wszystkich zaproszonych gości.

W imieniu naszych rodziców przemówili p. Małgorzata Gudzelak i p. Marcin Łabuński, a w imieniu uczniów zabrali głos Kornelia Kozioł i Hubert Biały, którzy wyrazi wdzięczność całemu gronu pedagogicznemu za czas i wysiłek włożony w czteroletnią pracę z tegorocznymi maturzystami.  Przed rozpoczęciem balu skierowała do nas słowa p. wicedyrektor Agata Trzpis, po czym wszyscy stanęli do uroczystego poloneza w choreografii przygotowanej przez p. Joannę Ciżman i p. Huberta Rajka ze Studia Tańca Caliente.

Wraz z zakończonym polonezem wszyscy wspólnie zasiedliśmy do wystawnie nakrytych stołów, aby spożyć ciepłe danie. Drugim oficjalnym tańcem na naszym balu był piękny walc wiedeński, po którym rozpoczęliśmy  część imprezowo -zabawowo-taneczną. Nie brakowało specjalnych występów, dedykacji piosenek nauczycielom, wyłonienia króla i królowej balu i innych zabaw. Cała impreza trwała aż do godziny 5.00 rano. Za wszystko serdecznie dziękujemy.

 

 

 

Data publikacji: 12-02-2024 19:30 Data modyfikacji: 13-02-2024 18:44

Na skróty