Pięciu reprezentantów naszej szkoły w finale Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki

Z wielką radością informujemy, że do III-go, centralnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki zakwalifikowało się pięciu uczniów z naszej szkoły. A nimi są: Wiktor Ignatowski z klasy 2A oraz Adam Bosacki, Kacper Hawro, Szymon Rakicki i Dawid Sanocki z klasy 4A.

W II etapie tej olimpiady naszą szkołę reprezentowało 10 chłopaków. Po raz pierwszy nasze liceum reprezentuje w finale pięciu uczniów.

Finałowy etap odbędzie się w Krakowie 23 marca. Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy sukcesu, życzymy powodzenia w finale i trzymamy mocno za nich kciuki.

Opublikował(a): Ela Podwyszyńska Data publikacji: 29-02-2024 10:56 Modyfikował(a): Ela Podwyszyńska Data modyfikacji: 29-02-2024 10:56