Relacja z Wiosennego Rajdu Arłamów - Kalwaria Pacławska

 

W dniu 21 marca 2024 roku, entuzjaści pieszych rajdów zgromadzili się na Placu Rybim, gotowi do wyzwania „poszukiwanie wiosny”.

 Po przyjeździe do Arłamowa, uczestnicy wyruszyli w kierunku Kalwarii Pacławskiej, przygotowani na pokonanie zróżnicowanego terenu i różnorodnych wyzwań. Pierwsze kilometry rajdu wiodły wzdłóż malowniczych terenów Połoninek Arłamowskich. Następnie trasa prowadziła przez Przełęcz pod Suchym Obyczem, gdzie teren stawał się coraz bardziej wymagający, z licznymi błotnistymi odcinkami. Kolejnymi etapami marszu były Paportno oraz wzniesienie Żytniej skąd roztaczał się piękny widok na Kopystańkę, góry Sanocko-Turczańskie i Ukrainę.  Po dotarciu na Kalwarię Pacławską tradycyjnie, zwieńczeniem rajdu była wspólna biesiada przy ognisku. 

Wiosenna aura sprawiła, że humory dopisywały, a pozytywne emocje i wspomnienia pozostaną w pamięci uczestników na długo. 

 

Opublikował(a): Ela Podwyszyńska Data publikacji: 26-03-2024 12:02 Modyfikował(a): Ela Podwyszyńska Data modyfikacji: 26-03-2024 12:04

Na skróty