II nagroda dla II LO w konkursie teatralnym!

Zdobywamy II NAGRODĘ w ramach pokazów finałowych projektu TEATR W SIECI/ NATENCZAS za etiudę „Panie na S.”, pod opieką artystyczną Aktorki Anny Demczuk. Grupę prowadzi nauczyciel, Rafał Paśko. Nasza grupa doskonale zaprezentowała się na zawodowej scenie Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie i wypadła bardzo profesjonalnie. Cieszymy się! Brawo dziewczyny (grupa teatralna z klasy humanistyczno-dziennikarskiej 2b).

Jury finału w składzie:

  • Monika Szela – Aktorka, Dyrektorka Teatru MASKA w Rzeszowie
  • Beata Rupar – Główny Specjalista w Oddziale monitorowania instytucji kultury i finansowania kultury w Departamencie Kultury i Ochrony Dziedzictwa Narodowego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
  • Marek Zaleśny – Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie ,

postanowiło przyznać naszej grupie teatralnej II NAGRODĘ - dla II Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu za etiudę „Panie na S.”, inspirowanej książką „Służące do wszystkiego” autorstwa Joanny Kuciel-Frydryszak pod opieką artystyczną Anny Demczuk.

Projekt jest ogromnym przedsięwzięciem z udziałem aż 20 szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Gratulujemy wszystkim Uczestnikom, Wyróżnionym i Nagrodzonym! Brawo!

#PrzestrzenieSztukiRzeszów

Wydarzenie zrealizowano w ramach Przestrzeni Sztuki. Program finansowany jest ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Projekt wsparty przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Fot. Wiktoria Cieśla

 

Opublikował(a): Rafał Paśko Modyfikował(a): Rafał Paśko

Na skróty