Informacja o projekcie BUILD UP (Y)OUR FUTURE THROUGH ARTS!

Erasmus + to program Unii Europejskiej, który daje możliwość uczniom i nauczycielom II Liceum Ogólnokształcącego im. Prof. Kazimierza Morawskiego wzięcia udział w kolejnym międzynarodowym projekcie ‘BUILD UP (Y)OUR FUTURE THROUGH ARTS’. Projekt będzie realizowany do lutego 2024 we współpracy ze szkołami średnimi z Litwy, Portugalii, Włoch, i Turcji. Projekt będzie finansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+ Akcja KA220. W ramach projektu będą realizowane różnorodne działania w szkole oraz mobilności do szkół partnerskich.

W założeniach projektu uczestnicy będą mogli współpracować i rozwijać swoje umiejętności odpowiadając sobie na najważniejsze pytania:

• Kim można zostać jako artysta?
  • Jak można tworzyć swój projekt zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju pod względem ekonomicznym, recyklingu i upcyklingu ?
  • Czy jest się osobą przedsiębiorczą ?
  • Czy hobby może stać się zawodem?
  • Czego potrzeba aby rozwinąć swój artystyczny biznes?
  • Jak stworzyć swoje artystyczne portfolio?
  • Jak pracować online?

W najbliższym czasie odbędzie się rekrutacja dla kandydatów do projektu zgodnie z opracowywanym regulaminem.

277752487-1160215097852479-1329767784208996725-n.jpeg